Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A borsmenta tea tényleg...

A borsmenta tea tényleg csökkenti a tesztoszteron szintet?

Figyelt kérdés
Mivel eléggé pattanásos bőrű vagyok, és hajlamos vagyok a kóros szőrnövekedésre, ezért gondolom, hogy magasabb lehet a tesztoszteronom, és hát babát szeretnénk, és ez nehezen jön így össze.
2008. aug. 14. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor orvoshoz kéne menned feltétlenül, mert ez nem egy otthon orvosolható probléma.
2008. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem nagyon hiszem, hogy a borsmenta tea bármi kárt okozhatna, igyad nyugodtan, de azért ezzel mégiscsak orvoshoz kellene menni.


Amúgy vigyázz a citrusfélékkel, mert az illóolajuk vetélést okozhat.

2008. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam, de azt mondták vagy szedjek fogamzásgátlót (amit nem akarok mert babát szeretnénk) vagy essek teherbe. Igen ám de a magas tesztoszteron szint nehezíti a teherbeesést. Na ez egy ördögi kör. Nemde?
2008. aug. 14. 11:12
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia!Nekem is magas a tesztoszteronom,és pattanásos volt az arcom mindkét oldala,diana 35 szedtem 4 évig amikor abbahagytam azt vettem észre fél év múlva,hogy kezdek pattanásosodni,persze előtte soha nem volt az arcomon patti.Úgyhogy túl vagyok mindenféle kivizsgáláson(hüvelyi uh,mellékvese uh,MR)szerencsére minden negatív.Most elkezdtem szedni a Gracial fog.gátlót,most szedem be a második levél uccsó szemeit.Én is szeretnék babát,de azt tanácsolta a Nőgyógyász,hogy rögtön a gyógyszer abbahagyása után próbálkozzunk,mert akkor ugye a tesztoszteron csökken a gyógyszertől és nagyobb esély van arra,hogy teherbe essek.De egyébként Én is hallottam a borsmentáról,hogy jó rá.Sőt azt hallottam a természetgyógyásztól,hogy a cito ösztrogén kapszulát is érdemes megpróbálni,gyógynövény kivonat(klimaxos nők szedik)
2008. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is voltak ilyesmi problémáim. Kiderült, hogy pcos okozza.


A tüneteid alapján szerintem nem ártana ezügyben kivizsgáltatnod magad.


infokat megtudhatsz erről a


www.pcos.hu

oldalon.

2010. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kaccy válasza:
Menj el ide:joszules.hu Ők a legjobbak ebben a témában! Tapasztalat!
2014. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!