Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehetséges hogy mensi...

Az lehetséges hogy mensi elött 4 nappal szeretkeztem a parommal és utanna megjott ra 4napra es utanna terhes maradok?

Figyelt kérdés
a spermak el elnek tobb napig is azt olvastam,azert kerdem

2014. nov. 11. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha megjött,akkor hogy lennél terhes?Ennyi ésszel nem kellene szexelned sem még...
2014. nov. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat csak kerdem mert olvastam hogy elelnek a spermak több napig és van ilyen vagy nem törtent meg senkinek?
2014. nov. 11. 06:58
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
1. ennyi ésszel nem kéne válaszokat írnod ilyen témában. . .
2014. nov. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jo akkor latom senki nem akar valaszolni rendesen
2014. nov. 11. 07:05
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A sperma kb 2 napig életképes a hüvelyben. De esetedben erről szó sincs , mivel megjött a vérzésed ... A peteérés táján van rizikófaktor .
2014. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

1. A spermiumok NEM a hüvelyben, hanem a petevezetékben találkoznak a petesejttel, magyarul elöször ekresztülmennek a méhen és annak a "túloldalán" várnak a petesejtre.


2. A menzesz a méhnyálkahártya leválása, ami megtörténhet minden további nélkül, miközben megtörténik a megtermékenyítés a petevezetöben, azaz lehet olyan, hogy megjön a menzeszed és közben tererbe esel.


3. A ciklus minden napján teherbe lehet esni, csak aközépidöben a legtöbb nönél magasabb az esélye.


4. Ha nem védekeztetek - márpedig a kérdésböl ez feltételzhetö - akokor nem kizárt egy terhesség, de nem is túl valószínü. A legokosabb, ha 10-14 nappal az aktus után tesztelsz egy érzékeny teszttel.

2014. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kedves dr nö a baratnömel menstruacio elötti 3,4 nappban sexeltem gumi nelkul orgazmus elött kihuztam...utana meg mostam a nemiszervem es folytatam a sexet kb 5 perc utan...de ezt nar tobbxör csinaltam de most velek valahol azt olvastam h a menstruacio elötti es utanai 8 napban nehez a megtermekenyules ez igazí?

-Kedves Kérdező! Kisebb az esély a teherbeesésre, mint a ciklus közepén, de lehet egy korai vagy késői peteérés, vagy szabálytalan vérzés esetén kiszámíthatalan, mikor van ovuláció. Tehát a ciklus minden szakában védekezzenek!

2014. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!