Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg a menstruációm...

Ma jött meg a menstruációm (kb.1 hétig szokott tartani. Pénteken bálunk lesz és műsort csinálunk. Valakinek van valamilyen ötlete hogy ne ázzak át? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Tampon? A 4. napon csak nem áztatsz szét mindent (bár nem tudom, mennyire szoktál erősen vérezni).
2014. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tampont még nem használtam soha.

És eléggé!

2014. nov. 11. 18:51
 3/5 anonim válasza:
Itt az ideje kipróbálnod.:) Ha nem otthon vagyok csak azt használok, mert így nem kell azon aggódnom, hogy mikor ázom át. Nem kell félni tőle, pár alkalom után fel sem tűnik,hogy bent van!
2014. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te hány évesen használtál először?
2014. nov. 11. 19:24
 5/5 anonim válasza:
13 évesen, amikor először megjött pont edzésre kellett rohannom, úgyhogy anya gyorsan informált, mit/hogyan és mentem is tovább. Először kicsit zavart, de másodjára már inkább megnyugodtam, hogy ott van.és így nem ázhatok át.
2014. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!