Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges a terhesség?

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, fogamzásgátló tablettát szedek rendszeresen. Ugyanúgy megjött ebben a hónapban, ahogy eddig is 28 napra, viszont 6 nap helyett csak 3 napig tartott és abban az időszakban is csak kevesebb alvadt vér jött belőlem. A férjemmel egyszer voltunk együtt, akkor belém ment (17.napon jártam) viszont rá pár percre tudtam csak kimosni is magam. Az eset előtti napon elszopogattam egy dorothricyn tablettát, és 3 nappal előtte egy algoflexet vettem be, de kétlem hogy az befolyásolná. Szerintetek? Vagy

lehet ez a gyógyszertől? Előre is köszönöm!!:)



2014. nov. 11. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen esetek vannak, teljesen normális, még az is az lenne ha egyszer kimaradna a vérzés. Nekem is változott a mennyisége, még az is, hogy hanyadik napra jött meg.

Ha mindig időben vetted be a fogamzásgátlót, akkor eszméletlenül kicsi az esélye. Az algoflex és a dorothricyn én úgy tudom, hogy nem befolyásolják a hatását, de 3-4 óra elteltével már biztos, hogy nem. A kimosás semmiben nem befolyásolja a megtermékenyülést.

2014. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, ez megnyugtatott....:) Még szeretnék lediplomázni előbb, ami jövőre sikerülni is fog, aztán utána jöhet a pici, addig várjunk....:)))
2014. nov. 11. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes én 3 éve szedek fogamzásgátlót és volt olyan, hogy 1 hónapig nem jött meg meg olyan is volt már amit írtál. Semmi para ha rendszeresen szeded és nem össze-vissza időpontokban akkor nem lesz gond :) 21/L
2014. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi neked is:) minden nap ugyanabban az időpontban szedem, 10-15 perc esetleg oda vissza ami eltérés lehet...:)
2014. nov. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!