Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mar menstrualas?

Ez mar menstrualas?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem a vécére es megláttam a fehér folyása keveredett vert es nagyon világos piros/rózsaszín színe volt.Aztan este semmi.Ma viszont nagyon picuri ver keverék.De mindkettő esetben nem sok es nem is sűrű,hanem ilyen vizes állagú.(nem olyan sűrű,mint amikor vérzik a lábad stb.)Akkor en most menstrualok vagy sem?Eddig meg nem menstrualtam.13/l

2014. nov. 13. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam,hogy pl csak a huvelybol jön mert megsérült,vagy baktériumok stb.,semmi előjele nem volt,csak annyi hogy kicsit görcs ölt a hasam.De ilyen górcső les többször is előfordult.
2014. nov. 13. 18:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már menstruáció.

fertőzéstöl nem vérzik.

2014. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ez mar az!
2014. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez már valószínűleg az. Az első alkalommal lehet hogy kevés vér lesz de ez majd idővel változik.

Persze az is lehet hogy valamilyen fertőzée de nagyon kicsi az esélye.

2021. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!