Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora inzulintól kezdődik...

Mekkora inzulintól kezdődik az inzulinrezisztencia?

Figyelt kérdés
Nekem 45 uIU/l és 3.20-16.30 lenne jó. A vércukorszintem normális. Ennél az inzulinnál már IR diétát kell folytatnom, vagy ha fogyni akarok jó egy sima diéta is? Normális válaszokat kérnék, mert az orvosom azt mondta ne törődjek vele, tőle nem várhatok segítséget.
2014. nov. 14. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány perces inzulinértéked lett 45?

Egyébként mindenképpen magas

2014. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem terhelésre mérték, csak úgy spontán. A cukromat terhelték, az éhgyomorra 5 volt, 120 perc után 3,9.
2014. nov. 21. 17:14
 3/3 anonim válasza:

Szia

Én úgy tudom, hogy az nem jó, ha a terhelt cukor alacsonyabb, mint az éhgyomri. Így van egy kiugró inzulinértéked valahol a 120 percen belül. Így valószínű, hogy az inzulinod sem jó. Érdemes lenne azt is megnézetni terhelés alatt. Nekem is alacsonyabb a terhelt cukor, mint az éhgyomri és az éhgyomri inzulinom magas. IR-es vagyok. Így nem is tudtam fogyni. Mióta tartom a diétát és szedem a gyógyszert és a vitaminokat, 1 hónap alatt -6 kg.

2014. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!