Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez így normális,...

Szerintetek ez így normális, vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011 december óta menstruálok, körülbelül 2014 június - július környékéig 28 napos ciklusom volt, majd egyik napról a másikra 26 napra csökkent. Az elején még meg voltam ijedve, de mivel hónapok óta így jön, gondoltam biztos normális. Soha nem jött össze vissza, maximum 1-2 nappal jött később. Egyik barátnőm viszont szöget ütött a fejembe, hogy azért nem ártana az orvos sem. szerintetek? 17/L
2014. nov. 15. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek 20 nap a ciklusa, neked ennyi lett. 17 évesen még bőven változhat. Ne aggódj, ha egyébként más problémád nincs vele.
2014. nov. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi baj nincs. Nekem amiota megjott pontos volt,aztan szedtem egy eros antibiotikumot es utana kesett a mensim..es a 26napos ciklusaimbol 28-29 lett. Ha stresszelsz,stb meg az is hatassal van ra hogy mikor jon meg..van akinek ilyen korban kozel sincs beallt mensese,osszevissza jon meg neki,es az is elfogadhato mert fejlodunk meg..baratnod ne ijesztgessen feleselgesen,semmi baj sincs veled:D

17/l

2014. nov. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól van akkor megnyugodtam :D Köszi nektek, ment a zöld kéz :D
2014. nov. 15. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez így!
2014. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, normális ez így.
2014. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!