Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszútávon mekkora és milyen...

Hosszútávon mekkora és milyen gondokat okozhat az, ha szinte egyáltalán nem iszok vizet, csak üdítőket (de abból megvan a napi 2 liter)?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyban függ attól, hogy miféle moslékot iszol. A cukornak, édesítőknek, színezékeknek, szénsavnak, stb megvan a maga hátulütője.

Legbiztosabb az elhízás, fogak károsodása, de néhány hozzáadott finomságról az a hír is járja, hogy hozzájárulhat a daganatos megbetegedésekhez. Hogy igaz-e, azt ki tudja.

2014. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Én sem iszok vizet, mert nem szeretem. Már kisbaba koromban se ittam meg. Viszont rengeteg levest és gyümölcslevet fogyasztok helyette.

Egyszer megkérdeztem egy táplálkozási tanácsadót erről. Igazából semmi rosszat nem mondott, jónak találta hogy 100 %-os gyümölcsleveket iszok. Annyit tanácsolt még, hogy próbáljam azokat felhígítani kis vízzel.

2014. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!