Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a nőgyógyászati eljárás?...

Fáj a nőgyógyászati eljárás? Le kell borotválni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ez lesz az első vizsgálatod menjél el női orvoshoz,ha még szűz vagy akkor mond el neki és még óvatosabb lesz.Jobb ha magánorvoshoz mész.


Nem kell leborotválni,én nem rég kísérő voltam egy ismerősőmnél,kint megvártam és pont a dr.nő úgy volt vele hogy nem tartja helyesnek a borotválást.


Ha ügyes orvoshoz mész,és már nem vagy szűz akkor nem fog fájni.Ha szűz vagy akkor meg lehet hogy másképp vizsgál meg.

2014. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Nem kell, de érdemes. Ne félj semmitől. Sok sikert!
2014. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Általában nem fáj. Első alkalommal érdemes lenne női orvost keresned, mert azért elötte könnyebb a pucérkodás is.

Semmiképpen se borotváld, mert az orvosok egészségtelennek tartják és van amelyik be is szól neked miatta.

2014. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem fáj, legfeljebb ha gyulladásod lenne, vagy nagyon durva orvoshoz mennél.

A női orvost jó ötletnek tartom.

2014. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem kell leborotválni, sőt!

Nem szabadna fájnia a vizsgálatnak.

2014. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én a 2-es vagyok. Nem kell, de érdemes leborotválni / leepillálni / legyantáztatni, vagy akár szemöldökcsipesszel kiszedni. Nekem a cukorgyanta vált be.


Az orvosok morcosak érte? Hol? Ki? Az én nőgyógyászom azt mondta, hogy minden betegét úgy fogadja el, ahogy van. Ha szőrös akkor úgy, ha csupasz akkor úgy. A nemi szőrzet eltávolítása inkább egyéni ízlés kérdése, mint EÜ kérdés.


Én tisztábbnak érzem magam nélküle, és kész. A párom azt mondta egyszer, mikor erről a témáról általánosságban beszélgettünk, (és igaza van), hogy ha a férfi veszi a fáradtságot, hogy minden reggel megborotválkozik, hogy ne a borostás arcát simogassa, puszilgassa a párja akkor tegye meg a nő is ezt, hogy a párja ne a borostás vagy szőrös alfelét lássa, érintse, csókolja. Hiszen annál undorítóbb nincs, mint amikor apró szőrszálak tapadnak az ember szájához.


Én ezzel mint nő maximálisan egyetértek, és maximálisan megértem a férfiak eme igényét. Nem érzem úgy, hogy "meg lettünk csonkítva" mi nők ezáltal.


A nőgyógyászati vizsgálattal kapcsolatban is így érzem. Oké, hogy a nőgyógyásznak mind1, de én mégiscsak minimumnak érzem ezt, és ahogy a trendeket látom, nem vagyok ezzel egyedül.


Azt fenntartom, hogy a vizsgálat nem fáj.

2014. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az orvosok nagy többsége egészségtelennek tartja a borotválást lent, mert nem véletlenül maradt ott meg, akárcsak a fejünkön is.

A szellőzéshez is nélkülözhetetlen szerintük, és igazat kell adjak nekik.

A borotválás meg különösen káros lehet és a szemölcsök, egyebek terjesztésére is "kiváló".

A nem pedofil hajlamú férfiak szintén a női és nem a gyerek "leszopott krumplinudlit" kedvelik inkább. Persze vannak kivételek is.

Ha nagyon szőrös vagy akkor ollóval vágd rövidre, különös tekintettel a bikini vonalra.

2014. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 7-es!


A MARADI nőgyógyászok.

A szellőzés pedig épp akkor működik tökéletesen, ha nincs ott szőr. Vagy Te úgy szoktál szellőztetni, hogy leengeded a redőnyt?


A szőr még akkor keletkezett ott lent, amikor ősemberek voltak, hogy megóvja valamennyire a külső sérülésektől mozgás, ugrálás stb. közben. Ma azonban már nem az őskorban vagyunk, nem fáról-fára ugrálunk, és hordunk ruhát, tehát nem csak a szőr véd meg az embert a sérülésektől. Úgyhogy le a szőrrel.


Nem tudom, lehet a te párod a nemi szervedet "leszopott krumplinudli"nak hívja, az enyém rajong érte. Viszont gyűlöli az apró szőrszálakat a szájában, ezért döntöttem a cukorgyantánál. Úgyhogy az én párom ilyen, és nem pedo. Amúgy ide tartozik a régi mondás: "Ne tedd azt mással, mit magadnak sem kívánsz!" Így ha belegondolok, én sem szívesen simogatnék, puszilgatnék, csókolgatnék, nyalogatnék egy olyan nemi szervet, ami tele van szőrrel. Így nem kívánom el a páromtól sem.


Az ollóval való rövidre vágásnak mi értelme? Attól még nem tűnik el, csak rövidebb lesz. Pont olyan gusztustalan és undorító, mint ha semmit sem csinált volna. Mind1, hogy kis erdő, vagy dzsungel, szőrös és pfujj! Arról már nem is beszélve, hogy a szőrszálakon milliónyi baci tapad meg, amik mind bejutnak a hüvelybe. ÁÁÁÁ!

2014. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szőrzet leborotálásával nem ért egyet a legtöbb nőgyógyász,mert a borotválással a szőrtűszök megnyílnak és fertőzést is könnyebb elkapni.


A szőrzet nem hiába van ott.Nem kell leborotválni,főleg ha eddig nem is borotválta.

2014. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


itt a második oldalon le van írva a szőrzet szerepe.Az öccsém is írt erről-


Én is tény borotválom,mert egyszer elkezdtem és nem tudom abba hagyni,sajnos:-(



De a nőgyógyászom is megmondta hogy nem kell azt onnan leszedni,nem támogatja.

ha eddig nem szedte le akkor most sem piszkálja a szőrzetét.

2014. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!