Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 25 hetes terhes vagyok,...

25 hetes terhes vagyok, használok tisztasági betétet, ennek ellenére a bugyim kicsit át szokott ázni. Nyilván vizelet, de nem érzem, hogy elcseppenne. Van/volt valakinek hasonló gondja?

Figyelt kérdés
Elmúlik?
2014. nov. 16. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szivárog a magzatvíz?
2014. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az tuti nem, most voltam dokinál és zárt a méhszáj.
2014. nov. 16. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

A méhszáj attól még lehet zárt. Egy nőnek alapban is zárt a méhszája, és csak egy tűhegyni lyuk van rajta, ahol a sperma felmegy, ill. a vér távozik.


Nekem 24 hetesen zárt volt a méhszájam, de volt egy repedés a magzatburkon, ahonnan cseppenként szivárgott a magzatvíz.

25 hetesen aztán jobban megrepedt és elfolyt. Koraszülés lett belőle.


Ha a pisi cseppen el, annak színe és szaga is van, és érzed is, hogy a hólyagod megnyomódik.

2014. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhességben előfordulhat nagyobb mennyiségű vizes folyás. Ha azt mondta a doki, hogy minden oké, akkor ne aggódj, azt hiszem a Carefree-nek van egy nagyobb fajta tisztasági betétje, próbáld ki esetleg azt. Ha úgy érzed, hogy nagyon elönt, vagy bármi baj van, akkor menj be az ügyeletre mindenképpen.
2014. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!