Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 missed ab után ismét teherbe...

2 missed ab után ismét teherbe estem szinte azonnal. Most vagyok 4 hetes, de csúnyán felfáztam, csíp a vizelet. Tőzegáfonyát iszom, orvos nem ajánl antibiotikumot. Volt vki hasonló esetben? Elmúlik ez sok folyadéktól és tőzegáfonyától?

Figyelt kérdés
Már szétbőgtem a szemeimet, nem szeretném ezt a picit is elveszíteni egy felülfertőzés miatt.. Ki mit ajánl?
2011. nov. 28. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igyál rengeteget minimum 4 liter/nap, rengeteg C-vitamint (kipisiled a felesleges, nem szeretik a bacik a pH-t, amit csinál), citromos tea, cickafarkfű és kamillatea inni és ülőfürdőnek

Urogin nevű csepp

tengeri sós ülőfürdő


de mindegyiket beszéld meg a nőgyógyászoddal!!

2011. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tőzegáfonya , sok folyadék tökéletes!

talán még kamillás vízbe üldögélhetnél. jó meleg kamillás vizet csinálnék egy lavórba és beleülnék a helyedben!!

Próbáld ki! Derekadat mindig bugyoláld be jó melegen!!!

Nem lesz baj!!!

2011. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mondta, h nem szedhetsz antibiotikumot? Azért vannak olyanok, amiket terhesség alatt is lehet szedni.
2011. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

D-mannóz

Én is igy jártam. Ahogy terhes maradtam, jött a felfázás is. Kipróbáltam sokmindent, de hiába. Ez segitett, csak ajánlani tudom. Keress rá a Google-n, megtalálod a forgalmazót és találhatsz tapasztalatokat/véleményeket is.

2011. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek! Ölelés!
2011. nov. 28. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. hogy vagy???
2011. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!