Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy egészséges...

Honnan tudom hogy egészséges vagyok-e már?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló miatt nagyon sokat szenvedtem fertőzésekkel,gombával.Lassan 1 hónapja abba hagytam a szedését.Nőgyógyászom írt fel gomba elleni gyógyszert,amit szájon át kell beszedni,nekem is,páromnak is,ezenkivül bóraxos hüvelykúpot,és irrigálást is írt elő.Egészségesebben is étkezem már,grapefruitmag cseppet iszom,teázok.Még 2 szem hüvelykúp maradt.Utána irrigálni szeretnék,gyógyszertári tejsavval.Honnan fogom tudni,ha már gyógyult leszek?Már jó ideje nem viszket,nem csíp,nem ég,de csak a folyásra nem merek hagyatkozni,mert már annyira nem tudom eldönteni.


Párommal 3 hónapja nem szexeltünk....:(


2014. nov. 17. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy egészséges vagy, hogy nincsenek tüneteid. Abszolút nem látom indokoltnak 3 hónap szexmegvonást, de ti tudjátok. Túlzásokba esel egyébként, a hüvelygomba teljesen triviális betegség, nem kell ilyen súlyosnak felfogni a helyzetet.
2014. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!