Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég ciki kérdés. De egy...

Elég ciki kérdés. De egy egészséges női nemiszervnek milyen szaga van?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Női nemi szervnek női nemi szerv szaga van...milyen kérdés már? :D
2014. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De az milyen? -.-
2014. nov. 1. 23:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért, a tiednek kellemetlen szaga van? Vagy miért érdekel.
2014. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Milyen illata van az almának? Vagy bárminek? Mindennek külön illata van, nem leírható.
2014. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
00:08 Azért érdekel, mert szerintem az enyémnek undorító szaga van...:/ Mondjuk szoktam rendesen mosakodni és szerintem nem valószínű, hogy lenne valami nemi betegségem, mert nem viszket, meg semmi, csak olyan hülye szaga van. És tudni szeretném, hogy másoknak milyen...Mert én azok alapján, amiket pl. ezen az oldalon olvastam, hogy ilyen édes meg jó illatú meg minden, olyasminek képzeltem el, mint mondjuk a barackbefőtt illata. Nekem meg egyáltalán nem olyan...
2014. nov. 2. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem barackbefőtt illatú :D
2014. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor mihez hasonlít? :o
2014. nov. 2. 12:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont ezaz, hogy nem lehet leírni:D
2014. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen szaga van a hónaljadnak? Ha le tudod írni, akkor én megírom a kérdésedre a választ.
2014. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemiszerv szaga van.Igazából ne valami kellemes jó illatot várj.Az amikor írja hogy ilyen olyan finom édes stb illatú az fürdés után a tusfürdő és a saját szag keveredése.Ha nincs folyásod,azon belül sàrgás vagy sötétebb,hal szagú vagy nagyon savanykás,nem túrós akkor nincs baj.Ha valamelyikben kételkedsz,vagy keresd fel a nőgyógyàzt vagy esetleg vehetsz intim zuhanyt a DM ben vagy drogèriában,tesco stb és néha csinálj egy öblítést
2014. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!