Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a fogamzásgátló...

Mi okozhatja a fogamzásgátló szedés melletti menzeszkiesést? (terhesség kizárva)

Figyelt kérdés

Elolvastam itt pár kérdést/választ ezzel kapcsolatban,de nem jövök rà a dolgokra.kb 2hete kellett vna megjönnie,tabit szedek.Bár igaz volt 1-2nap amit kihagytam,de nem egymást követő napok,ill.mindig szokott ilyen lenni.(ettől még megszokott jönni időben).A mostani kivételével.3tesztet is csináltam,mind negatív lett...

még gondoltam várok egy hetet mi lesz,de annyira fudalja az oldalam,kíváncsi lennék 1-2tapasztalatra attól aki már járt így



2014. nov. 17. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló előírásszerű szedésekor nem menzesz, hanem u.n. megvonásos vérzés jön létre. Ha rendszertelen és nem előírás-szerű a hatóanyag szedése, akkor felborul az a hormonszint-ingadozás, ami a vérzés okozná.
2014. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugye tovabb szedted az egy het gyogyszermentes szunet utan? Egebkent menj el az oevoshoz, ha mindig gondod van vele akkor valoszinuleg ez a gyogyszer nem jo neked, majd eldonti a doki. O fog neked biztosad mondani.
2014. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!