Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6napja késik. Stressztől késne?

6napja késik. Stressztől késne?

Figyelt kérdés

a barátommal egyszer elkövettünk egy nagy hibát: kb. fél percig gumi nélkül volt bennem,de nem élvezett el belém. Aztán felhúzta a spermicides gumit(nem tudom mennyit számít h spermicides volt).

de a július nekem elég stresszes volt, idegeskedtem azon hogy felvettek-e vagy sem egyetemre. Vajon attól késne? holnap veszek tesztet de szeretném ha segítenétek, hogy szerintetek baba van a dologban?:( köszi a válaszokat!


2008. aug. 14. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Neten keresztül gondolod megállípítjuk h terhes vagy e? Jó poén.
2008. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
ki lát bele a páciens hasába monitoron keresztül?:D
2008. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezeket az okos embereket... Lehet hogy terhes vagy, de sok nőnek késik a stressztől (bár az átlagnak inkább előbb jön meg). Elméletben számít hogy spermicides óvszer volt. Ha az esemény több mint 10 napja volt, vegyél egy gyorstesztet. Ha mást nem, legalább biztosra mész és nem stresszelsz feleslegesen mégtovább.
2008. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ! holnap irány a rossmann..és aztán kiderül.
2008. aug. 14. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Stressztől előfordulhat.A sok válaszolónak üzenem,hogy ez az oldal azért van hogy kérdéseket tegyünk fel,akiknek már volt részük ilyenekben!A teszt a legbiztosabb,majd írd meg hogy mire jutottál,de am reggel kellene már az első vizeletnél megnézni a teszben,mert az a legbiztibb.Sok sikert!
2008. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze előfordulhat stressz nélkül is, hogy késik, de adnék egy tanácsot, ha mondjuk csak egy hónap maradt ki már akkor fordulj orvos, mert mondjuk ebben az esetben, hogy hat hónapja késik, akár már szép kerek pocakod is lehetne, és ebben az esetben már nincs döntési léehetőséged, csak max, hogy milyen színű legyen a gyerekszoba.

Na ez csak az egyik ok ami miatt nem jöhet meg, a másik egy egyszerű hormonzavar, de ezt is tudják kezelni, de ehhez szintén orvosra van szükség. Akár fogamzásgátlóval is tudnak segíteni rajta.

Gondolom még fiatal vagy, ezért csak azt tanácsolnám, hogy ez a legfontosabb szerved, bármi gondod van, akár késik, akár viszket,(+ a rákszűrés évente) semmiképp ne halogasd, mindig menj orvoshoz.

2008. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok! nem tudtam reggel megvenni a tesztet, egy kis faluban lakom, így délelőtt sikerült felmennem a városba,de a teszten az volt írva h a nap bármely szakában alkalmazható , de a legbiztosabb a reggeli vizeletből. Nos, nekem a 2.vizeletemből kimutatta h nem vagyok terhes. :) csak akkor nem tudom miért késik még mindig. Mikor meg szokott jönni, előtte bár nappal görcsölök aztán ár nem, és tegnap is ezt éreztem a petefészkem körül. Remélem mihamarabb megjön:)
2008. aug. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!