Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és nagyon...

12 éves vagyok és nagyon sokat késik! Ez természetes vagy baj? Többi lent!

Figyelt kérdés
Április 3.-án jött meg elöször. Akkor volt, hogy ellégé sok volt a vér, de azóta van, hogy 3 napot vérzek csak és keveset, ráadásul 1-2 hetet késik. Ez baj vagy természetes?
2014. nov. 19. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, még csak most kezd beállni.
2014. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az első pár évben ez telejsen normális.


Nekem 11 évesen jött meg először és igen sok napig eltarott,de rendszeres volt,10-12 napig tartot el,gondold el,a mensit az első menstuáció naptól kell számolni 21-28 napra,tehát ha neked ápr.3.-án jött meg akkor ehhez kell 21-28 napot számolni amikor újra megjöhet.



Na nekem volt hogy megjött pl április 1-jén(eltartott április 11-ig)és rá 25 napra ismét meg volt,tehát április 26.-án újra megvolt a te korodba.Tehát 1 hónapba akár kétszer is megjött.


Nyugi,normális.

2014. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2014. nov. 25. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!