Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Nem tudom, h mi a...

Segítség! Nem tudom, h mi a bajom, de amikor elmegyek wc-zni, akkor véres a vizeletem és más is az. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
nem kéne még a menszinek megjönnie és nem is az
2014. nov. 23. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Irány az orvos! A vérzés nem játék! Jobbulást!
2014. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nee, annyira féle, azt mondják anyáék, h megázhattam, de ilyen még nem volt, várok egy kicsit aztán meglátom, de azért köszönöm:)
2014. nov. 23. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Csíp, ég, fáj, mikor pisilsz? Nincs állandó vizelési ingered, noha üríteni nem tudsz? A vér mellett nem látod zavarosnak, opálosnak a vizeleted?
2014. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, nem érzek semmitse, és nem is tapasztaltam semmi ilyent sem
2014. nov. 23. 15:29
 5/7 A kérdező kommentje:

tudom, h a vesékre gondoltok, de nem fáj

csak azt nem értme, h mindig megpróbálok felöltözni, és betakarom magamat(mert eléggé fázós vagyok) és mégis amikor benyúlok a derekamhoz mindig hideg..nem értem

2014. nov. 23. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem a vesékre gondolok, hanem hólyaghurutra. Nem ugyanaz. A véres vizelet általában hólyaghurut jele, rosszabb esetben lehet vesemedencegyulladás, esetleg vesekő.
2014. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, akkor háziorvoshoz menj el.
2014. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!