Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős menstruációra mit...

Nagyon erős menstruációra mit tudtok ajánlani? Van valamilyen tea ami egy kicsit gyengítené?

Figyelt kérdés

Dupla betétet használok, éjjel 3szor keltem fel cserélni, és még így is átáztam, annyira erős, mit tudnék csinálni ez ellen, és ez így megy egészen 5 napon át, de már annyira legyengülök és szédülök is a végére

Szedek ilyenkor vasat, minden nap eszem gránátalmát 1 db-ot és céklát 2db-ot ilyenkor

22/L


2014. nov. 24. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég súlyos, én orvoshoz mennék a helyedben.
2014. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 5 napon át ennyire erős, akkor menj el nőgyógyászhoz.
2014. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen esetben érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz, nekem a cataflamot is javasolta az orvosmert gyengíti a vérzést. Az a baj,hogy a vasat ha szeded minden hónapban egy hétig az semmit nem ér, én is így jártam, minden menstruációmkor kellett szedni,de ujra vérszegény lettem, így 6 hétig kellett szedni folyamatosan.
2014. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp elmennék nőgyógyászhoz, hátha van valami gyógymód
2014. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
DOKI!!!!
2014. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítő válaszokat.

Dokim nincs egyelőre, majd ha lesz egy kis pénzem rá mindenképpen elmegyek, mert fáj már néha a mellem csak úgy magától is,nagyon bizsereg és dudorodik, érzékeny is.

Körzetis orvoshoz nem megyek, onnan csak rosszat hallani.

2014. nov. 30. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!