Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betétet ajánlotok erős...

Milyen betétet ajánlotok erős menstruációra/menzeszre/mensire? Ti hogy és mikor érzitek, h na most tele van? És én most honnan tudjam? Nekem óránként kéne cserélnem első 3 nap.12/l

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 22:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom!:( óránkènt cserèlem :( 12/L
2014. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
eleinte sokaknak ilyen erös késöbb valósuinüleg enyhébb lesz. mindnképp always éjszakait használj ezeken a napokon az azért sokat bir és jó nagy is tehát nem ázol át vele olyan könnyen.
2014. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem érzem, ellenőrizni szoktam. Ahogy írták előttem is, a legjobb márka az Always, a többi nekem semeddig sem tart. ha idősebb leszel, akkor tampon+betét is lehet a megoldás, én azt szoktam.
2014. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én Naturellát használok kicsit olcsóbb mint az always nem szeretem mert műanyagos a felülete a naturella illatosìtoot kamillás de próbáld ki mindegyiket es kitapasztalod
2014. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az always silk touch-nak nem műanyagos a felülete hanem pamut a sima tényleg nagyon gáz. Az illatositottal óvatosan föleg a kamillával mert az emberen nagy része eleve allergiás rá és sokaknál bármilyen illatositott betét vagy wc papir okozhat hüvely fertözést, gyulladást.
2014. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ahogy az előttem is írták nekem is az a márka jött be. Éjszakára egy nagy adag vatta+betét. Nekem kb egy éve jött meg és OB mini tampont már használok. Elég kicsi és szerintem nagyon praktikus. És természetesen van alatta betét. De ha nem tudod felrakni, akkor hagyd. 13/L
2014. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én is az első 2-3 nap óránként megyek ellenőrizni, éjszakára pedig van egy jó praktikám: Tudod hogy van az a kellemetlen érzés mikor bevág a bugyi. Na úgy csinálom a betétet, úgy begyűröm és mivel nekem általában a fenekemnél ázik át ez jó megoldás rá mert elzárja az utat. Nekem másfél éve jött meg. 12/l
2014. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A Tesco-ban van az "all about body" éjszakai változata és a SPAR-ban is van egy sajátmárkás betét, abból most nincs itthon, nem tudom megmondani a nevét, de az is hasonlóan 20 Ft körül van darabja.

Sajnos mire megtalálom a megfelelőt, hamar kivonják a forgalomból...:S Most ezek vannak, amik megközelítőleg jók, de régebben jobbak is voltak a piacon.

2014. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még régebben a Jessa márkát vettem a DM-ben, de kb. 4 évvel ezelőtt elsilányult a minősége, megváltoztatták és most már kevesebb vért tud beszívni.

A régi Tesco márkájú betét is jobb volt, mint a mostani "all about body" és a SPAR-os betét, de az is megszűnt, az utóda szintén silányabb, ugyanúgy, mint a Jessá-nál.

20 évvel ezelőtt meg még sokkal jobb márka volt, a Silouette. Na, annak a közelébe azóta se jön semmi.:(

2014. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Az édesanyátokkal nem beszéltek ilyenekről? 12 évesen mindent elmondtam neki.
2014. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!