Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellben? Mi a teendő?

Csomó a mellben? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor pontosan, vagy egy éve észrevettem, hogy van valami csomó szerű, de nem tudom, hogy csomónak mit lehet pontosan érezni, vagy mi az. Nem mentem el orvoshoz, akkor eléggé megijedtem, de aztán nem foglalkoztam vele.

Ez a bal mellemben van, a kettő közötti résznél, nem tudom, hogy csomó-e egyáltalán, vagy mi. Most úgy vettem észre, hogy simán fáj. Újra elkezdtem a fogamzásgátlót, lehet attól? Olyan érzés, mintha megütöttem volna, csak ott fáj.

Lehet ez csak egy nyirokcsomó esetleg? 19 éves vagyok, mekkora esélyem van bármi rosszra? Köszönöm


2014. nov. 24. 17:00
 1/6 Farkas Évike válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz
2014. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a tabitól
2014. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami jóindulatú
2014. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon nem szokott rosszindulatú lenni,

de a megnyugtatásod miatt mutasd meg dokinak

2014. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulatú, már csak azért sem, mert a rák nem fáj!, csak az utolsó fázisban. Valami nyirokcsomó gyulladhatott be kicsit.
2014. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a fogamzásgátlótól lehet.
2014. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!