Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellben?!

Csomó a mellben?!

Figyelt kérdés
A testvérem ma öltözködés közben kitapintott egy csomót a mellében. Du. elment a háziorvoshoz, aki beutalót adott neki sürgősségi uh-re...de addig is tiszta ideg szegény (meg én is). Szerintetek mennyi az esély a jó/rosszindulatúságra az alapján, hogy 27 éves, a csomó elmozdítható a bőr alatt? Ezzel nyugtatom, viszont fáj neki, és kisugárzik a fájdalom.

2014. nov. 6. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet más is, ciszta is, emlőállomány.
2014. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
citológia nélkül lehetetlen így megállapítani. esetleg úgy, hogy ha el lehet mozdítani és nincs összekapaszkodva az emlő állományával akkor kicsi az esély, hogy rosszindulatú legyen. amúgy sok lány/nő tapint csomót a mellében, ami a ciklussal változik. A másik, hogy a rosszindulatú daganatok a korai stádiumban alig okoznak panaszt. a jóindulatúak inkább.
2014. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak azért érzékeny neki, mert közeleg a menzesze

Mikorra kapott időpontot?

2014. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az van, hogy menstruáció előtt mindenkinek megnőnek egy kicsit a nyirokcsomói. azért érdemes megnézetni.
2014. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a megnyugtató választ. Hétfőn délelőttre kapott időpontot. Jelenleg a ciklusa felénél jár, szóval nem mensi előtt.:/ De reméljük a legjobbakat...
2014. nov. 7. 09:32
 6/11 anonim ***** válasza:

A rák nem fáj!!!!!

csak a legvégső stádiumban.

2014. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyik ismerősömnél ugyanez volt, csomót tapintott és fájdalmai voltak, de kiderült hoy csak ciszta volt, szerintem nem kell aggódni. :)
2014. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hétfőn lesz meg a biopszia eredménye, de uh alapján csak adenóma :)
2014. nov. 15. 13:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen biopszia volt? vékony tűs?
2014. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos nem tudtam ott lenni a testvéremmel, de valószínűleg igen, vékony tűs, mert úgy mesélte, hogy egy vékony, hosszú tűvel szúrták meg, és kb. annyira fájt, mint egy oltás, kapott egy papírt, hogy mi a teendő az utókezeléssel, de szerencsére nem volt szüksége még fájdalomcsillapítóra sem. És nagyon rendes volt a doktornő, mert a másik melléből is vett mintát, pedig ott nincs panasza. De uh alapján "echo-szegény" a képlet, nincsenek benne meszes részek, ezért mondta, hogy valószínűleg adenóma.:)
2014. nov. 15. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!