Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beképzelem már vagy tényleg...

Beképzelem már vagy tényleg gomba?

Figyelt kérdés

Egy ideje gombásodással küzdöm,pontosabban Candidával.Fogamzásgátlót szedtem,már nem szedek,sokkal jobban érzem magam.Kaptam én is,és a párom is Mycosist Gyno-t,szájon át kellett bevenni.Használtam bóraxos hüvelykúpot.Úgy éreztem elmúlt.Viszketni nem viszketek,max.nagyon ritkán kicsit úgy érzem.Folyásom van,fehér,krémes,savanykás szagú.Előtte inkább darabos volt.De hogy őszinte legyek,nem is tudom már milyen folyás a normális.A héten megyek vissza a nőgyógyászhoz.


Fél éve nem szexeltünk a barátommal.A kapcsolatunk romokban van emiatt.Rettentően el vagyok keseredve már.Arra is gondoltam,hogy magamnak "generálom" a betegséget,amiért folyton aggódom. :(

20/L


2014. nov. 25. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A héten kiderül akkor...

Gumival sem lehet szexelni?

2014. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én már nem merek sehogy sem.
2014. nov. 25. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rá is fog menni a kapcsolat, de emiatt ne fájjon a fejed, erre még ráérsz. Most meg kell gyógyulnod, semmi más ne legyen szem előtt. Nagyon fontos dolog megjegyezni, hogy "ÁLLÍTÓLAG" nagyon nehéz megszabadulni a gombás fertőzésektől. Ez természetesen nem igaz, csak türelem kell (és a társnak általában nincs). Tejtermékeket pl felejtsd el egy ideig. (akár végleg, mert feleslegesesen terheled a szervezeted) Kezdj el egy candida-diétát. Kizárólag zöldség-gyümölcs-víz legyen az étrended és ezek közül is figyelj arra, honnan származnak. (érettség, permetszerek stb miatt) A gyógyszeres kezelések mellékhatásait elemezve láthatod (ha utánanézel..), hogy rengeteg szervi elváltozást okozhatnak, ezekkel nagyon óvatosan kell bánni, de lebeszélni biztosan nem foglak. Amit javasolnék, hogy gőzerővel állj rá egy magándokira, akik rendesen kivizsgálnak és bár valószínűleg fájni fog a pénztárcádnak, de az ilyen fertőzéstől nagyon gyorsan meg kell szabadulni, mert idővel egyre nehezebb lesz. Tehát egy esetleges antibiotikumos kezelés (majd a magándokival eldöntitek) és a diéta. Ez van sajnos akkor, ha valaki nem figyel oda az étkezésre, higiéniára. Aggódnod nem kell, viszont ideje lenne elszörfözni egy (magán)orvoshoz és átalakítani picit az életed. Gyógyulj meg hamar. :)
2014. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!