Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Faj, amikor pisilek, lukteto,...

Faj, amikor pisilek, lukteto, csipo erzes utana is. Mitol lehet? Lent reszlet. KERLEK, OLVASD EL, nem a szokasos tinimizeria! 22/L

Figyelt kérdés
Egy ideje csipo erzest ereztem, azt hittem felfazas, de nem mult el. Az orvos irt fel canesten huvelytablettat es a hozza valo kremet, azt mondta, h tok atlagos gomba, nem kell megijedni. Hasznaltam, elmult... 2-3 napig semmi nem volt utana. A parommal ezutan sem fekudtunk le, csak kezzel es oralisan jatszadoztunk, de kb a kezeles befejezese utan 4-5 nappal lefekudtunk, kozben kicsit kellemetlen volt, mert mar reg csinaltuk... pont emiatt, es ra kovetkezo napra megint visszajott ez a csipo erzes, de az az erdekes, h reggel es este a legintenzivebb.. csak sokara kaptam idopontot, es addig keresek valaszt, h mi lehet ez! kerlek, segitsetek! :(

2014. nov. 17. 01:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"oralisan jatszadoztunk"


Azt sem kellett volna, a szájba ugyanúgy átmehet minden, aztán szépen visszafertőzitek egymást.

Menj vissza a dokihoz, és mondd el, hogy mi történt, mert így már hiba kezel csak külsőleg és csak lent.

2014. nov. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha fáj, amikor pisilsz, akkor miért ne lehetne felfázás? Az se múlik el magától és az orgazmus okozta vérbőség következtében elszaporodnak újra a baktériumok és megint előjön. Tapasztalatból mondom, én az urológiával is megpróbálkoznék, ott elmondod mi fáj, lehet mintát is kérnek és ultrahangon megnézik a veséket és a húgyvezetéket, hogy nincs-e kő vagy ilyesmi. Ad antibiotikumot és 2 napon belül elmúlik.
2014. nov. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom, h szajbol is atmehetnek bacik... de itt az az erdekes, h ezutan nem volt semmi bajom, de konkretan szex (ovszerrel) utan kezdodott akkor is es most is... a felfazas eleg valoszinutlen, mert se hidegben nem voltam, sem idegen wc-re nem ultem, gyak. a lakast nem hagytam el az elmult 1 hetben
2014. nov. 17. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:
A Canesten kombi nem mindig segít, sőt lehet, hogy nem is gombás fertőzésed van, hanem valami más csak az orvosok mindig erre tippelnek elsőre. Nekem fél éve tart valami, és folyamatosan gombára kezeltem magam, mert a doki nekem is erre tippelt de most már elmegyek másik orvoshoz, hátha ő kideríti mi okozza a tüneteket.
2014. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is es mindenkinek vannak gondjai,egy vigasztaljon, nem fog mindig igymaradni..!Minden jot kivanok:)
2014. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de segitett a canesten kombi, mert utana teljesen elmult... de mikor lefekudtunk (ovszerrel), ra masnapra megint visszajott
2014. nov. 17. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha rögtön vissza is jött, akkor az nem is múlt el igazán. Nekem fél éve tart és kb. havonta mindig azt hiszem, hogy már elmúlt aztán utána néhány napra rájövök, hogy mégsem... Ha rendesen elmúlna, akkor egy együttléttől nem jönne azonnal vissza, viszont ha egy kis gomba vagy baktérium még maradt akkor az könnyen felszínre jöhet ilyenkor.
2014. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mindég elég egy doboz Canesten a gomba felszámolásához. Valószínű kiújult a gombád. Esetleg valami baktériumos fertőzésed van.
2014. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

Nekem tegnap derült ki, hogy tényleg nem gombám volt, hanem gyulladás. Ha neked pl. fáj a pisilés, akkor simán lehet húgycső gyulladás is. Úgyhogy ha nem javulsz én a helyedben elmennék másik orvoshoz is, engem az első nem vizsgált meg alaposan és emiatt már kitudja mióta van ez a gyulladásom.

2014. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszi! es mit mondtak, gyuladasra van valami hazi megoldas? kamillatea v valami? mig nem jutok el orvoshoz, jo lenne
2014. nov. 18. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!