Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görcsől a gyomrom, hányingerem...

Görcsől a gyomrom, hányingerem van és hánytam is mi lehet a gond? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnapelott este eleggé éhes voltam, vacsorara anyám készitett májat megsutve, disznomájat. Asszem nem volt a legtökéletesebben átsulve az a máj és eléggé gyorsan ettem. Aztán egy kis idő elteltével éreztem, hogy hánynom kelll, hánytam is és azota neha görcsöl a gyomrom. Máskor akármit ettem nem tortént ilyen. Ez gondót jelenthet, talán valami komolyabb probléma is álhat a hátterben 16/L ?

2014. nov. 25. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elrontottad a gyomrodat. Én a hurkával csináltam ezt egyszer (azóta rá sem bírok nézni), estére bezabáltam, éjszaka hánytam, másnap szintén, de minden visszajött, harmadnap már tudtam egy kevéske kaját enni úgy, hogy benn maradt, de még akkor is fájt a gyomrom.
2014. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma is hànytàl?
2014. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ
2014. nov. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!