Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több napja tartó vérzés, gond...

Több napja tartó vérzés, gond lehet?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem , 1 hónapja már meg volt a menstruációm sajnos már lassan 2 hónapja nem szoptatok. Szedtem diamilla fogamzásgátlót 2 napja abba hagytam mert vérzek már 2 hete, azt hittem a menstruációm mert abban az időben jött meg de mar 2 hete tart nagyon aggaszt de sajnos orvoshoz nem mentem mert a picikét nincs kire bíztam apuka dolgozik :( ki tapasztalt ilyet és mi okozhatja ezt?
2014. nov. 30. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

2 hete vérzel és nem mentél dokihoz? Egyszerűen nem hiszem el, hogy a férjed nem képes arra, hogy a melóból kilépjen, segítsen, vagy nincs senki a világon, akire rábízhatnád a gyereket! Ilyen márpedig nincs!

És ha tényleg nem tudod rábízni senkire, vidd magaddal! Még az is jobb megoldás, mint a kuksolás!

2014. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nincs kire bízzam sajnos. Férjemnek pedig olyan a főnöke hogy nem jöhet el a munkahelyéről. Ilyen kommentekre nincs szükségem.......
2014. nov. 30. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:

A jó isten áldjon meg, telefonod csak van? Én nem értem az ilyen tehetetlen embereket. Senkit nem ismersz? Nincs anyós, após, tesó, barát, barátnő, aki legalább elkísérjen és a váróban ügyeljen a gyerekre, míg bemész?

De előzetesen felhívhatod a dokit, és elmondhatod neki a dolgot, hogy ő mit gondol, mit tegyél, kell-e kezelés. A két hétbe ez belefért volna, nem kellene már aggódnod. Legvégső esetben meg fogadsz egy bébiszittert.


Ennyi problémamegoldó készség kell legyen egy felnőttben. Két hét vérzés már komoly dolog. Innen senki nem tudja neked majd megmondani, mitől van, csak azt tanácsolni, hogy menj orvoshoz, de legalább hívj fel egyet.

2014. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!