Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most menstruáció lehet...

Ez most menstruáció lehet vagy valami bent maradt szülés után?

Figyelt kérdés
Kereken 8 hete szültem. 3 hétig véreztem,ebből 3-4 nap erős utána fokozatosan csökkent. További 3 hétig sárga -barna folyásom volt,pecsételvetés. Most hétvégén viszont elkezdett gyengén vérezni. Szaga nincs,nem darabos,az alhasam kicsit fáj. Amúgy szoptatok. 6 hetes kontrollra nem tudtam menni mert a dokim szabadságon van és időpontot a rendelőjébe csak dec.közepére kaptam. Félek addig várni,mi van ha bent maradt valami a szülés után... Menjek el egy sztk-s dokihoz ? Vagy csak azt mondaná hogy biztos menstruáció? Vagy ilyenkor csinál UH-t ?

2014. dec. 1. 05:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mestruáció.nyugi...ha bent maradt volna valami az Nagyon fájna illetve a szülés után távozott volna.

Több gyermekes anyuka.

2014. dec. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valószinűleg csak a havid jött meg. :)

De azért amint tudsz meny el dokihoz.

Csinálni fogy egy uh-t és megnyugodhatsz :)

Jó babázást.

(2gyermekes anyuka)

2014. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!