Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után nem vártuk meg a...

Szülés után nem vártuk meg a 6 hetet már 2 hét után együt voltunk a párommal a szülés óta még a vérzésem nem mult el kicsit még mindig pecsétel ez miért lehet?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2014. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerinted??? Örülj, ha nem kapsz valami bajt...
2014. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért mi bajom lehet ? és miért nem mult már el vajon ?? ez nagyo probléma lehet ?
2014. szept. 19. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, te hány éves vagy? Nem hívta fel a figyelmedet az orvos a túl korai szexuális érintkezés veszélyeire?
2014. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??
2014. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez durva ... Az viszont normális ,hogy szülés után még ennyi idővel vérezgetsz .(Jó ,mi sem tartottuk be a 6 hetet csak 4-et ,de már egyáltalán nem véreztem ,valamint nem is hüvelyi szülésem volt,hanem császár .(azért ez is más) , 2 hét még túl korai volt !!)
2014. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
A két hét az korai ,a vérzés normális .Remélem óvszert legalább használtatok ,a fertőzések elkerülése végett . Egyébként nem értem miért pontoztátok le a 6 -ost ..korrekt válasz .Vagy talán az a baj,hogy őszinte ? Nos én is várom akkor ,mert mi sem tartottuk be teljesen a 6 hetet :P ..
2014. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azér nem szabad addig megkezdeni a nemi életet, mert a nem megfelelően összehúzódott méhszáj miatt nagy a fertőzésveszély. Általában az első kontroll után, ha az orvos megnéz és engedélyezi az együttlétet, akkor már lehet, ez sokszor kevesebb, mint 6 hét is lehet.

Nem tudom mikor szültél, de ha több, mint 2 hete, akkor elvileg már nem szabadna vérezned, jobb ha megmutatod magad az orvosnak.

2014. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendes szülésem volt és augusztus 20.-án szültem és rá kéthét mulva együtt is voltunk azota nincs már meg annyira csak pecsételget
2014. szept. 19. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor az még teljesen normális.
2014. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!