Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos fehér folyás...

Folyamatos fehér folyás normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Többször voltam ezért orvosnál régebben felírtak mindenfélét de csak rosszabb lett. Most amikor voltam rákszűrésen mondták hogy annak az eredménye mindent kimutat, akkor kapok értesítést ha valami gond van, de nem kaptam. Ezekszerint normális hogy minden nap van?
2014. dec. 1. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

a fehér folyás egy minden napos jelenség,minden nap van,néha kevesebb,néha több,a hüvely tisztulását szolgálja.


A nőgyógyászaton ha nincs gond akkor is kellene papírt kapni,kérdezzél rá az orvosra,mert sok magán orvos kipostázza,bár ha erről van szó akkor erről szólnak,illetve be kell a papírért menni a dokihoz kb 2 hét után,kérdezzél rá telefonon.Rákszűrésnél ha p1 lesz az eredményed az tökéletes.


A folyással akkor van baj ha az nagyon büdös lenne(minden testnedvnek és a folyás is az van némi szaga természetesen)vagy ha igen sok lenne,csípne,az állaga megváltozna(persze felfázáskor néha más az állaga)

2014. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Többször voltam ezért orvosnál régebben felírtak mindenfélét de csak rosszabb lett."


Megáll az eszem, hogy nem világosítottak fel arról, hogy a fehér folyás tök normális? Milyen orvosnál voltál te, jesszusom? Ne érts félre, nem veled cinikuskodok, hanem durva, hogy vannak ilyen orvosok is!


Addig míg átlátszós, halványsárgás, szagtalan, addig nincs semmi gond. Én is ezzel élek tizenéves korom óta, nálam is minden napos, és teljesen egészséges vagyok nőgyógyászati téren is. Ez a hüvely öntisztító folyamata, kinek több van, kinek kevesebb, nem tehetünk ellene semmit.

Ez még még felír rá gyógyszereket?!.. Megáll az eszem.

2014. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!