Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál remeg térdem,...

Nőgyógyásznál remeg térdem, combom, ez vérciki?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Senki nem szeret járni, de kinek milyen tünetei vannak. :)
2014. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem 17 éves szűzlány vagyok...és mégis, annyira kellemetlen, mikor beremegett többször is a belső combom és volt, hogy nem csak 1-2 másodpercre...még akkor szerencse, hogy magánhoz mentem, ismerem magam annyira, hogy ne tegyem ki magam sztknak....:S
2014. dec. 1. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már rég nem vagyok szűz, sőt már szültem is a dokimnál, évek óta hozzajarok magánrendelésre, mégis remeg a lábam. Nem ciki ez, habár én is annak érzem, de mindig viccelödik a dokim, próbálja elterelni a figyelmemet, elég kevés sikerrel. Rettegek már a gondolatától is a nőgyógyásznak, hiába rendes, aranyos, kedves, óvatos. Az már cikibb, hogy sikerült elájulnom is miközben mentem felöltözni, vagy amikor nagy pocakkal vizsgálat közben becsöppent a pisi. Nah ezekhez képest a lábremegés semmiség.
2014. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető ez.

Női orvoshoz járok, mert azt kevésbé tartom kínosnak.

2014. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a csúcs az volt, amikor fel akartam mászni a székre legutobb annyira kapkodtam, hogy megbillent alattam a samli a szék szétesett, ahogyan megrantottamen pedig elterültem a foldon..szegény doki jobban megijedt mint én...nem tudott elkapni olyan gyorsan tortent...
2014. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis gond ez, szerintem minden normális nőnek elég "izgalmas" dolog ez, aztán ki így, ki úgy reagál rá.

Én is inkább férfi dokihoz járok, elég az így is.

2014. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem, nincs erre más teszt, kíméletesebb vizsgálat??? Tiszta szar érzés, hogy egy vadidegen fog hozzád nyúlni és még ha fizetsz is neki, nincs 100% garancia, hogy nem fog fájni vagy ilyesmi...én eldöntöttem, hogy máskor, mikr megyek, ugyanúgy szólok, hogy izgulok, bocs, de remegni fog a lábam és ne fájjon stb. Ennyit elvárok a pénzemért, aztán felőlem röhöghet magába. Vérciki helyzet ez az egész és az, hogy alig múlt el pár nappal, tudom, hogy visszaszámlálás, megint mennem kell majd....
2014. dec. 3. 00:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondod, mintha a doki hibája lenne, hogy orvoshoz kell menned. Keress másik orvost, mert van akinek egyáltalán nem faja vizsgálat. Olyan doki is van, akinek van humora és oldja a feszültséget.
2014. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress női orvost, sokkal elviselhetőbb az egész procedúra!
2014. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!