Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha már alapból...

Mit tegyek, ha már alapból ilyen rossz élményeim vannak a nőgyógyásznál? Nem merek visszamenni sem.

Figyelt kérdés

Nagy nehezen sikerült rábeszélni, hogy elmenjek a rendszertelen menstruációm miatt a nőgyógyászhoz, de nagyon ódzkodtam tőle, féltem. Sztk-shoz mentem, mert a magánra nincs pénzem. Eleve az volt, hogy sietnek, mert az orvosnak sietnie kell egy szülést levezetni. Jól beparáztam amúgy is és mikor csinálták volna rutin dolgokat, azt hittem meghalok úgy fájt, kiderült, hogy hüvely és méhgyulladásom van. Kaptam rá gyógyszert aztán, ott hagytak. Kaptam időpontot decemberre, de így már nem merek visszamenni, nagyon félek, hogy megint úgy fog fájni. Már nem tudom magam rábeszélni arra, hogy egyáltalán nem fájdalmas amúgy csak a gyulladás miatt volt.

Mit tegyek?

20/L



2014. nov. 12. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost. Ha nem bízol benne és ennyire félsz elmenni hozzá, akkor menj máshoz. Szabad orvosválasztás van.
2014. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam, hogy rettenetesen fájt volna, valószínűleg a gyulladás miatt volt. De szerintem is próbálj másik orvost keresni.
2014. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy tényleg csak a gyulladás miatt fájt, bár nekem volt anélkül is fájdalmas vizsgálatom, sajnos vannak nem éppen ügyes orvosok. A helyedben másik dokihoz mennék. Hol keresel egyébként orvost, mert vidéken van olyan doki, aki nem kér el egy egész vagyont egy vizsgálatért a magánrendelésén.
2014. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy kevés az sztk-s orvos :S Szóval nem tudok válogatni... Lehet spórolok, aztán decemberbe inkább magánorvoshoz megyek.

Bajai vagyok.

2014. nov. 12. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy női magán orvost, szerintem. Spórolj rá, talán érdemes lenne.
2014. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, mennyire fog fájni, ha nem mész el az orvoshoz, és mennyivel hosszabb ideig. A fogorvosnál is egyszerűbb kibírni a fúrást öt percig, mint a fogfájást.
2014. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!