Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Mitől van ez a...

Ez mi lehet? Mitől van ez a változás? Székrekedés, erős szagú, sötét színű vizelet, szapora szívverés.

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy betegségem (alul működés) van, most vizsgálnak PCOS-re is, még várom az eredményt. A székrekedés gyakori nálam, úgy is mondhatnám, állandó, hiszen általában 2-3 naponta van "nagy" dolgom a wc-n, akkor is erőlködve. Szinte már megszoktam. (Étrendváltás is ideig-óráig hatott, hiába eszek sok rostban gazdag ételt, székletlazító se, egyedül a hashajtó az, ami hat, de azt meg ugye nem szedhetem rendszeresen...)


Most viszont még rosszabb lett a napokban, szinte alig járok nagy wc-re, ellenben pisilnem, na, azt sokkal többször kell, mint eddig. Elegendő folyadékot iszok, nem változtattam a folyadékmennyiségen, a vizeletem mégis sűrű, erős szagú lett, és a szívverésem olyan erőssé vált, hogy majd kiugrik a helyéről. (A gyógyszeradagom nem változott a pajzsmirigyre, nem emelték.)


Mitől lehet ez? Csütörtökön megyek vissza az eredményért az orvoshoz, de már nagyon szenvedek, igaz ezek a tünetek csak kb 1 hete vannak.


Az aknés bőrről, indokolatlan hízásról ne is beszéljünk. :D

Még annyi, hogy 2 hete az orvos talált egy nagyobb, 2cm-es cisztát a méhemben (Többek között ezért a PCOS vizsgálat), de azt mondta, hogy ez normális is lehet, nem biztos, hogy baj van.


25N


2014. dec. 3. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz. Kitartás
2014. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!