Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kihagyom a 7 napos szünetet...

Ha kihagyom a 7 napos szünetet, és továbbszedem, attól még van esély hogy megjön?

Figyelt kérdés

A tabletta második hetében kezdtem egy anibiotikum kúrát, és a harmadik közepén hagytam abba.

A fog. gátló papírja szerint ha a harmadik héten kihagyok egy szemet, vagy meggyengül, a hatás, akkor nem kell 7 napos szünet, hanem elkell kezdeni a következő 21 szemet.

Én ezt is tettem, viszont olyan görcseim vannak elég enyhén, mint mikor nemsoká megjön.

Írta a betegtájékoztató, hogy előfordulhat pecsételő vérzés, de most inkább azok véleménye érdekel, akik voltak már ilyen helyzetben?



2014. dec. 3. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is szedtem antibiotikumot a levél közepe felé, de tartottam szünetet, csak ugye úgy 2 hétig azért pluszban védekeztünk.

Viszont volt olyan eset is, hogy nem akartam, hogy megjöjjön, akkor nem tartottam szünetet, hanem beszedtem 2 levéllel. Akkor nem jön meg, mert nem vonod meg a tablettát.

2014. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!