Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a Margit-szigetre szép...

Ha a Margit-szigetre szép napos délutánon egyedül kiülök tanulni/olvasgatni, van rá esély hogy srácok odajönnek?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolok rá, hogy kimegyek vagy a futópálya mellé a padokhoz tanulni, vagy inkább a nagy füves placchoz és ott a jó időben tanulgatok, napozok, olvasgatok. Egyedül tudnék csak menni, és mindig eljátszom a gondolattal, hogy akkor majd lehet arra esély, hogy egy srác odajön hozzám beszélgetni ismerkedni egyebek.

Lehet ez így? Vagy nem jönnének oda? Szánalmas látványt nyújtanék, vagy túl kiszolgáltatott?

17/L



2014. márc. 21. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
szerintem igen :)
2014. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Csak, ha jól nézel ki.
2014. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Én már próbáltam ott padon ülő lányokkal ismerkedni, de egyik se volt rá nyitott.. Kérdező, te is ilyen vagy, hogy neten nagy a szád, élőben meg nem mersz lépni semmit?? Volt tavaly is itt a gyk-n egy lány, aki ugyanígy a szigeten akart ismerkedni, aztán kimentem a szigetre, amikor elvileg ott kellett a csajnak lennie, de persze egy lélek se volt ott...
2014. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Ott nagyobb eséllyel fognak odamenni hozzád, mintha a szobádban ücsörögnél. Szóval hajrá!
2014. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Ja a hajléktalan papák + ott csövelő vallási őrültek.
2014. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ha odajönne hozzám valaki azzal a céllal hogy beszélgetne vagy nem tudom (a nyitómondat azért számít :) ) nem küldeném el természetesen. Utcán is már jött egyszer oda hozzám egy pasi hogy ismerkedne, azzal is elbeszélgettem egy ideig, de utcán állva mégis más mint mikor a szigetre lazulni megy az ember. Ott mindenki olyan nyugis. :)

Vallási őrülttel ott még nem találkoztam, kéregetővel is csak olyannal aki tök normális volt, és nem alkesz (az alkoholos bontatlan dobozos sört nem fogadta el, csak az üveg vizet mert szomjas volt).

2014. márc. 21. 22:15
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha csinos vagy akkor nincs semmi ellenérv egy számcsere ellen. Sőt, ha egyedül vagy akkor még jó eséllyel még a srácok is inkább oda mernek menni.

(Bár én pl. futás közben nem állnék meg csak mert ott ül a padon egy lány és olvas.)

Akkor már inkább pléd és szökőkút vagy víztorony mellé.

2014. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha ott élnék, odamennék ilyen esetben, ha tetszel. Valami szellemes megjegyzéssel nyitnék, helyzettől függően :P
2014. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor oda mernétek menni (úgy átlagban, ha mondjuk tetszik a lány)? :) Nekem volt egy olyan félelmem, hogy (kinézettől függetlenül most) ha valaki egyedül üldögél akkor olyan szánalmas érzetet kelt...
2014. márc. 21. 22:26
 10/21 Költőnő? ***** válasza:
76%
hát ha minden pólusodból az sugárzik, h azért ülsz ott, h odamenjen hozzád vki, az lehet h valóban nem túl szerencsés. Én egy időben rendszeresen jártam ki oda olvasgatni és nyitottak az emberek.
2014. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!