Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék tenni annak érdekéb...

Mit tudnék tenni annak érdekében hogy fel tudjam helyezni?

Figyelt kérdés
Hüvelytablettát (canesten ) nem tudom felhelyezni magamnak (applikátorral van ) mert szűz vagyok és tényleg képtelen vagyok felhelyezni ...

2014. dec. 3. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
attól mert szűz vagy,az még be fog menni. tedd a tabit az applikátorba, feküdj a hátadra, és óvatosan tedd fel, amíg megy. de ha ennyire nem megy, akkor nem mondom, hogy szólj anyukádnak..:D de akkor kipróbálhatnád a kenőcsöt akár. de amúgy a hüvelygombára tény, hogy a canesten kúp a leghatásosabb.
2014. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én applikátorral képtelen lennék. Inkább az ujjaddal próbáld szerintem, nekem is úgy ment. :) Kicsit hátrafelé felfele kell felhelyezni. Kb a mutatóujjad közepéig fel kell tolni, de minél feljebb, annál jobb. Akár a teljes ujjaddal is felnyomhatod, ha nem fáj. És mindenképpen lazíts, mert ha megfeszíted magadat, fájni fog és biztos nem megy fel!
2014. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :D megvolt már .
2015. jan. 9. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!