Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ok a mensi arra hogy ne tesizzek?

Ok a mensi arra hogy ne tesizzek?

Figyelt kérdés
Szoktatok tesizni amikor megvan? Igen v nem? Indoklást is légyszi!
2010. jan. 31. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Természetes dolog a menstruáció.. attól függetlenül kell még mozogni.
2010. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megvan akkor néha csinálok olyat hogy nem de általában szoktam...de legalább kijön az emberből és utána nem lesz annyi
2010. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, szoktam is. De sokan az oszt.társaim közül ilyenkor nem. Miért nem??
2010. jan. 31. 14:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni, én meg sem érzem a mensit, így simán tudok sportolni akkor is, ha megvan, de van olyan barátnőm, aki az első két nap felkelni nem bír, annyira görcsöl. Neked kell tudnod, mennyire érzed olyankor fittnek magad. Ha rossz a közérzeted, vagy fáradtabb vagy a szokásosnál, akkor ne tesizz, ha jól vagy, akkor semmi okod nincs a mozgás elkerülésére.
2010. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.:) Mivel nem csinálunk sokmindent tesin, akkor tesizek:D:D
2010. jan. 31. 14:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem azért nem tesiznek mert hű de nagyon fáj nekik a hasuk. Sok lány rühelli a tesi órát és ez egy nagyon jó ürügy arra hogy ne kelljen tesizni, vagy úszni (mi általánosba jártunk úszni és érdekes módon volt hogy valakinek kétszer is volt egy hónapban csak a tanár nem jött rá...) Én mindig tesizek nem zavar ha meg van. Ha meg annyira fáj a hasam (bár szerencsére nem vagyok has fájós) akkor meg nem jövök iskolába mert nem tudnék koncentrálni sem a tanulásra. De még sose volt hogy emiatt ne jöttem volna.
2010. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekünk annak idején, ha megvolt, lehetett könnyített tesit kérni, ami azt jelentette, hogy amíg a többiek nehezebb, fárasztóbb gyakorlatot végeztek, addig mi kaptunk valami könnyebbet.
2010. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én olyankor kifejezetten várom a tesit. Elég örökmozgó típus vagyok, tornázni is rendszeresen járok. Én nem görcsölök általában, inkább csak a tudat zavar, hogy valami lent folyik és én abba ülök... De legalább a mozgás elveszi róla a figyelmemet. Ha meg görcsölök akkor azért, hisz nekem attól nem lesz jobb ha csak ülök a padon, a mozgástól már jobban enyhül, vagy el is múlik.
2010. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehetett könnyített tesit kérni, illetve akkor hordhattunk hosszú nadrágot alul (egyébként csak a tornadressz volt egy felsóvel, világos trikóval). Némbere válogatja, hogy hogyan reagál a menstruációra. Mozogni lehet, sőt érdemes, de csak akkor, ha nem görcsölsz nagyon! (Ez alatt azt értem, hogy kiegyenesedhetetlenül fájdalmasan.)
2010. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha első napok, és erős akkor kihasználom, hogy a tesitanár ad nekünk 3 szabad alkalmat amit kivehetünk. De amúgy tesizek. Inkább azért nem szeretek olyankor tesizni mert tampon párti vagyok, és mindig azokon a tesiórákon vannak aktívan ugrálós gyakorlatok amikor nekem megvan.
2010. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!