Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most raktam fel először a...

Most raktam fel először a tampont, de szerintem nem ment fel rendesen. Még látni alulról. (tükör) Érzem, de nem fáj, csak furcsa. Lehet hogy csak az újdonság miatt érzem?

Figyelt kérdés
És csak a kivülre eső végét érzem

2014. dec. 4. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát nyugi. Feltehetőleg 14 éves vagy. Kb. menstruálsz még 35 évig. Az 420 menstruáció. Az kb. 8-9000 tampon.

Most megpróbáltál egyet, nem ment. Nyugi. Próbálkozz még (amikor erős a vérzésed). Hidd el, előbb-utóbb menni fog.

Az első nekem sem ment fel teljesen, sőt, én nem is használtam, amíg szűz voltam, utána könnyebben ment.

2014. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Úgy tűnik ez még várhat....

2014. dec. 4. 18:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha igy gondolkozol akkor soha tobbet nem fogsz tampont a kezedbe venni.

Nekem se ment elsore, sot amikor olyan keves a verzesem, hogy csak a mini jo olyankor ciki vagy sem de van, hogy szinte keresztbe all bennem az a picike tampon es ki kell vennem es mar 31eves vagyok, vagyis par szazat mar elhasznaltam. Vedd most ki azt a tampont tegyel be egy betetet es varj egy fel orat. Akkor probald ujra. Hatarozottan egy mozdulattal told fel tovig az ujad. Lazitaskent meg fujd ki a levegot kozben. Erezni fogod, hogy mikor jut at a kritikus helyen. Ha meg veres lesz a kezed ne torodj vele, mert van szappan a furdotokben es le tudod mosni.

2014. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!