Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Novemberben nem jött meg és...

Novemberben nem jött meg és még azóta sem. Ez természetes?

Figyelt kérdés

Legutóbb október 30-án volt meg az (5.nap).És kb. november 28-án kellett volna lennie , (de soha nem azon a napon jött meg,mint amit kiszámoltam.. )még most se jött meg.Még a jeleket sem észleltem vagy nem emlékszem rá.Ez még természetes és ez azt jelenti,hogy e hónapban 2x lesz meg?

15/L



2014. dec. 6. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

1 kerdes ,elsz szexualis kapcsolatot?

2,miota van menstruaciod?

Ezek fontos adatok hogy megis tudjunk valamelyk vonalon elindulni

2014. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem élek olyan életet és 2 éve van meg.
2014. dec. 6. 09:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagyis 3 éve,mert 12 évesen jött meg először.
2014. dec. 6. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha fogytal/kemenyen eletmodot valtottal, amiatt is lehet. Ha igy van, amint hozzaszokik a szervezeted/visszahizod ha tul sokat adtal le, rendben lesz
2014. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehetseges az is hogy csak valami befolyasolta a mensttuaciod kiamardasat, pl: hirtelen hiztal, fogytal, esetleg tulzott idegesseg, stressz, es meg ilyen dolog ami miatt kimaradhat.

Vagybegyszeruen csak nem allt meg be a menstruaciod ezert sem tudod pontosan kiszamolni,mert sohasem arra a napra jon meg.

ne idegeskedj a hugom is igy volt most 1 honapot kimaradt neki, majd a kov.honapba menstrualt .

te is varj turelemel megfog rad jonni 1 honap kieses nem a vilag!


pl 1 honapba egyszer fog megjonni rad, tehat ami kimaradt azt nem fog ujjra megjonni, azaz 1 honapba nem 2 lesz menstruaciod.

egyebkent olvasgas a neten mert sokan vannak igy mint te, vagy beszelges el anyukadal o is fel tud vilagositani ezzen a teren.

2014. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz nemi életett akkor terheség ki zárt.Rendszertelen a mensid akkor nehéz ki számolni mikor is jön meg.Nekem is rendszertelen volt sose jött meg pontosan volt mikor 1,5hónapot késett utána meg a göncsöktől fel se tudtam kelni.
2014. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Néhány lehet igaz rám.pl.:nem rég sokat stresszeltem a jegyeim miatt.
2014. dec. 6. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:
A korodban még simán kimaradhat akár 6 hónap is!
2014. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!