Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annyira Félek, hogy méhnyakrák...

Annyira Félek, hogy méhnyakrákom van/lesz! (? ) 17/l

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el nemi életet élni,elmentem rákszűrésre.Visszahívtak,mert P2 lett az eredményem (ez baj?),annyit mondtak,hogy hüvely és szeméremtest egyéb meghatározott gyulladásom van/ez mit takar pontosan?/.Hüvelykúpot írtak fel,majd januárban újabb rákszűrésre kell mennem /erre miért van szükség?/.Nagyon Félek,hogy rossz lesz az eredményem.Mit tegyek?

2014. dec. 6. 16:23
 1/7 gömbicica ***** válasza:

[link]

nyugi!!!!!

gyulladást sok minden okozhat odalent((((

2014. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nincs méhnyakrákod!

Sőt a P2-es eredmény is teljesen rendben van! Ugyanis az is normális, teljesen negatív eredmény a rákszűrés tekintetében.

Amit viszont írsz, az azt jelenti, hogy volt-van egy hüvelyi fertőzésed, ami okozott egy gyulladást. Azért kaptál kúpot, hogy a kórokozókat kikezeljék, ezáltal a gyulladás is elmúlik.

És ha élsz nemi életet, akkor remélhetőleg a párod is kapott kezelést, ugyanis egy hüvelyi fertőzést át lehet adni a másiknak nemi élet élése alatt, ő meg vissza is tud fertőzni és dobáljátok egymás közt oda-vissza a fertőzést!

2014. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Még hány nyomorult kérdést teszel fel erről? NINCS rákod. A P2 ez egy teljesen nromális eredmény, gyulladása meg bárkinek lehet, az NEM rák.
2014. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Eszter nem megmondtam figyelj oda mindenre?! :S
2014. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Eszter ,még véletlenül sem!:)
2014. dec. 6. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Nem tetszik az Eszter név?


amúgy mikor van a szülinapod? :)


csak hülyülök egyébként, hogy ne aggódj a semmiért


azért remélem hogy tényleg nem az vagy akire gondolok.

2014. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj, a P2 teljesen normális a nemi életet élőknél!
2014. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!