Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet káros hatása annak, ha...

Lehet káros hatása annak, ha nincsen nemi életem?

Figyelt kérdés
Úgy értem,a hormontermelésemre akár hathat?Egészségre vonatkozó a kérdés,és komoly válaszokat várok.
2014. dec. 6. 20:33
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha kivered, akkor nincs.
2014. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nők egészsége ..a kategória.tehát ha kielégítem magam,az fenntarthatja a hormonszintem,vagy nincs összefüggés?
2014. dec. 6. 20:39
 3/17 anonim ***** válasza:
1: öö... mire gondolsz?...
2014. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ha rendszeresen "karban tartod" magad, akkor nincs gond. Bár szvsz az sem káros, ha nem csinálod, ebben az esetben lehet hogy a hormontermelésed visszaesik, de nem tudok róla, hogy ez "káros" lenne.
2014. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hat ha nem baszl annak nincs semmi karos hatasa
2014. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nyugodtan verje ki magának mindenki,én arra vagyok kíváncsi,ha nincs szex,az egészségemre sorvasztólag hat-e.A szex mély emberi kapcsolaton alapuló szerelmes összebújásként jöhet csak szóba nálam.ezért nincs is.
2014. dec. 6. 20:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Hormonálisan nem befolyásol semmit, minden ugyanúgy működik, mint amikor élsz szexuális életet. A káros hatása annyi lehet, hogyha nem vezeted le a felmerülő szexuális feszültségedet (akár saját magad, akár mással), akkor az frusztrálóan hathat rád, de semmi egyéb következménye nincsen.
2014. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
négyesnek köszi,volt egy ilyen érzésem.Csak tudni szerettem volna,tényleg így van-e.
2014. dec. 6. 20:49
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.a frusztráló része nem aggaszt,azon túl tudok lépni..
2014. dec. 6. 20:52
 10/17 A kérdező kommentje:
de valahogy úgy érzem,igenis megdobja a hormonokat egy boldog kapcsolat..lehet hogy inkább az hiányzik
2014. dec. 6. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!