Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap egész napos kirándulásr...

Holnap egész napos kirándulásra megyek, de pont megjött. Mosdó nem nagyon lesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sulis, kötelezö gyakorlat, úgyhogy muszáj rajta részt venni. De most menstuálok. Mosdó valószínűleg nem nagyon lesz. Egyébként is gyakran járok mosdóba, de így még rosszabb lesz. Szóval esetleg ha valaki tud valami tanácsot adni, annak nagyon örülnék.

2014. dec. 8. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Viszel betétet, tampont, és ha úgy érzed megtelt, cserélsz. Ehhez diploma kell (mert mosdó éppen nem szükséges)?!
2014. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy használsz-e tampont, ha igen, az jó, mert tampon+ betét a legbiztonságosabb és legoptimálisabb. Ha nem, az sem baj, de akkor valószínűleg gyakrabban kell majd ellenőrizned magad. Én már többször javasoltam itt a vattát, amíg nem használtam tampont, addig azt tettem a betét fölé, és így duplán be voltam biztosítva. Vegyél folyékony kézfertőtlenítőt, bármelyik drogériában lehet kapni, így akár tampont is nyugodtan cserélhetsz. Pakolj fel jó sok zsebkendőt, legyen nálad annyi víz, hogy ha nagyon muszáj, a kezedet le tudd öblíteni, és vigyél magaddal egy átlátszatlan zacskót, amibe a használt betétet/tampont teszed. Aztán gondolom más is el fog menni pisilni, beugrasz egy bokorba, megkéred egy barátnődet, hogy őrködjön neked. Sajnos mást nem nagyon tehetsz.
2014. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!