Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1hónapja nemjön meg a menstruá...

1hónapja nemjön meg a menstruáciom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Augusztusban abba hagytam a fogamzásgátló szedését.Szeptemberben megjött a menstruáciom,oktoberben is. viszont novemberben sajnos nem.A görcsök ugyanugy jelentkeznek. Terhes nemlehetek, ugyanis már jó ideje nemvoltam senkivel sem!

sokan mondták hogy mivel huzamos ideig szedtem igy most ujra felborult a hormonháztartásom.. valaki már volt ilyen helyzetben? várjak még? vagy forduljak orvoshoz ,mert hallodtam hogy adnak valamit amitől ugymond megjön a menstruáció!

Ha lehet akkor értelmes válaszokat kérek! Előre is köszönöm!


2014. dec. 8. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász mindenképpen! Nekem sem jött meg utána aztán kiderült hogy PCO szindrómám van és fogi gátló a tüneteket prímán elfedte.

Jah és vérzést bármikor lehet csiholni gyógyszerrel de annak sok értelme nincs attól nem fog beállni a ciklusod! nézesd meg magad aztán lehet több utána járás kell nem áll e hormonzavar a háttérben.

2014. dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!