Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés eredményét befolyáso...

B32 kérdése:

Rákszűrés eredményét befolyásolhatja ha előtte használtam a Lactofeel hüvelygélt? Illetve az eredmény kimutatta volna ha E coli baktériummal lennék fertőzve?

Figyelt kérdés
Kaptam levelet, hogy a rákszűrés eredménye PII, de fél év múlva kontroll mert heveny hólyaghurutom van. Ez fenn állt akkor is mikor jelentkeztem a szűrésre,így számítottam is valami hasonlóra, kaptam is rá gyógyszert. Viszont csütörtöki napon vették le a kenetet és kedden még használtam hüvelygélt. Gondolom az csak a fertőzésre utaló jeleket befolyásolhatja, a rákra utaló sejteket nem, ugye? Nyugtassatok meg.....Attól még hogy használtam hüvelyhelyreállítót, ha baj lett volna, mutatja a cytológia ugye?
2014. dec. 10. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is e.colival küszködöm már egy ideje. A heveny hólyaghurutot a doki állapított meg?? Vannak állandó tüneteid?
2014. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem a heveny hólyaghurut a nőgyógyászati rákszűrés alkalmával diagnosztizálódott. Tüneteim vannak pedig már két doboz gyógyszert szedtem be azóta, és urológust is felkerestem. Folyton azt érzem pisilni kell és pisilés után csípő érzésem van jó néhány percig. A tenyésztés nem mutatott ki baktériumot
2014. dec. 22. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!