Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. mikor fog megjönni?

Kb. mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és az anyukámnak és az anyai nagymamámnak is 12 évesen jött meg. Mar kb. 2 és fél éve nől a mellem, de még nem nagy, 65A a méretem. Már kb. 1,5-2 éve szőrösösik ott, és kb. 10-12 hónapja a hónom alatt. Fehér folyásom 7-9 hónapja van, és 1-2 napja érzékenyebb a mellem, és nagyobb mennyiségű a fehér folyásom. Számíthatok arra, hogy a közeljövőben meg fog jönni a menzeszem? (Még nem volt)

2014. dec. 12. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Oh drága szívem ezt nem lehet előre tudni. Az én anyukám már 11 évesen menstruált, nekem mégis csak 13 évesen jött meg. Ne várd annyira, lesz vele elég bajod, írom ezt most úgy hogy kb belehalok úgy görcsöl a hasam. :) Na jó nem, mert már így 13 év alatt megszoktam. :) Azt hogy mikor fog megjönni (nem vagyok vallásos) de csak a jó isten tudja. Nekem pl semmi tünet nem volt. Egyszer csak ott volt. Várj türelmesen és ne keseredj el ha az oszt. társaidnak barátnőidnek hamarabb megjön mint neked. Ettől nem leszel kevesebb. :)
2014. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!