Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet terhes vagyok? A páromma...

Maki9393 kérdése:

Lehet terhes vagyok? A párommal szeretkeztünk 10.23hajnalban nem védekeztünk. A menzeszemnek a napokban kell megjönni. (10.23-24) Nem sűrűn késik a havim. Alhasi fájdalmaim vannak. De nem a menzesz előtti görcsök. Ez enyhébb inkább szúró, fájó.

Figyelt kérdés
Sosem történt még ilyen. , nemtudom. Van esély arra, hogy teherbe estem? A tesztet pár nap múlva fogom megcsinálni. Mert akkorra biztosan kimutatható lesz. Ez a kérdés. Inkább ilyen előzetes felkészülés. A lehetséges eredményre. , hogy kb mire számíthatunk?! A rosszindulatú hozzászólásokkal kíméljetek :-)

2014. nov. 23. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
meg csak 22-e van. azt irod 23-24-en kell megjonnie, mit nem birsz varni, na ezert nem leszel terhes mert turelmetlen vagy
2014. nov. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy szeretnél-e terhes lenni.


Ha nem, miért NEM védekeztetek???? Ész megáll!!!!!

2014. nov. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ancsika1213 válasza:
Csak azt nem értem,hogy a rosszindulatú hozzászólok miért ìrnak? Senkinek nem kötelező ide ìrni.Miért kell osztani az észt? Nem is ìrta a kérdező,hogy nem szeretne terhes lenni.Egyébként a kérdésre a válasz: 50-50.Védekezés nélkül sem 100% a terhesség,mint ahogy védekezéssel sem.10 nap után érdemes a tesztet leghamarabb megcsinálni és akkor is reggeli vizeletből.Általában a hasi görcs,szúr,fáj stb.. felfázástól van.A nem várt után tesztelj 1-2 nappal. Sok sikert!
2014. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia .Mi történt .. megjött végül ? Az én véleményem az ,hogy igencsak kicsi az esély rá ,hogy így teherbe eshettél volna .
2014. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!