Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete fáj ott 'alul' . Fura...

1 hete fáj ott 'alul' . Fura szúró érzést érzek és csíp mikor pisilek néha viszket. Belül nem csak kívül. Canesten krémmel kezeltem 2 napig semmi változás nem történt. Mi lehet a baj? Nőgyógyásznál még nem voltam.18 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Petefészek-gyulladás, talán...?
2010. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
(vagy) felfázás...
2010. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a felfázásra tippelnék, de azért nem tuti, hisz nem vagyok orvos.
2010. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem felfázás.Azt tudom milyen.Most még annak is jobban örülnék.Elég piros kívül.Ha hozzányúlok viszket vagy szúr.A hüvelybemenetnél és a csiklónál és a gátnál is.Nem tudom mi lehet:(
2010. febr. 1. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem nőgyógyászati probléma hanem urológiai. Hólyag vagy uréter gyulladás a háziorvos is meg tudja nézni nincs e a vízeletben genny és gyógyszert ír rá.
2010. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nőgyógyász esetleg nem jöhet szóba?
2010. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fertőzés: gomba, vagy baktérium. Bőrgyógyász területe.
2010. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na most akkor hova menjek? mert minden van már:)
2010. febr. 1. 20:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyen problémám volt. Elmentem a nemibeteg gondozóba, ahol mintát vettek( megsúgom nem volt valami kellemes...), aztán írtak fel kúpot meg krémet. azokat használtam amíg a kúp el nem fogyott(6nap) rendbe is jöttem, sőt már 3 nap után már semmi problémám volt, de kötelező volt "elfogyasztani" a kúpot. Megjött az eredményem és kiderült hogy gombám volt. Leírom a krém és a kúp nevét, habár ezt csak receptre adják ki.

Mikogal 1% krém

Mikogal 150 mg hüvelykúp

És még a napi minimum 1 liter teát ajánlanám, ami csillapítja illetve elmúlasztja a csípő fájdalmat. De a viszketésre meg a krém és a kúp kell. Nemibeteggondozó helyett meg szerintem elég a nőgyógyász is.

Remélem tudtam segíteni, és ne félj elmenni a dokihoz!!

Jó gyógyulást :)

2010. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát én ezzel egyértelműen nőgyógyászhoz mennék.

a gomba is csíphet ha pisilsz, ha kívül van. 2 napi canesten kenegetéstől meg ne várj csodát.

2010. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!