Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam, vérzésem volt,...

Felfáztam, vérzésem volt, amiatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Legalábbis szerintem felfázástól volt, egy hétig vérzésem volt. Ez történt az előző mensim után 2 héttel. Most pedig 13-án kellett volna megjönnie, de nem is érzem, hogy a köv. pár napban megjönne...
2014. dec. 16. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Tehát a szokotthoz képest megjött két héttel korábban, ami szerinted felfázás?
2014. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. dec. 17. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor szeretettel várom a kiválasztó szervrendszer és a nemi szervek működésének összefüggését olyan tekintetben, hogy a felfázás, ami a húgyutak közismert betegsége úgy jelentkezik, hogy előbb megjön a menstruációd, amit az idéz elő, hogy az uterusodról leválik a nyálkahártya. Hogy is van akkor?
2014. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel mit akarsz mondani?
2014. dec. 17. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi köze van a felfázásnak a menstruációhoz?

Felfázás/hólyaghurut: égő, csípő érzés ürítés közben, folyamatos vizelési inger, azonban vizelet alig, maga a vizelet opálos, zavaros a benne található genny miatt, súlyos esetben vér távozik a hólyagodból, ez azonban egyértelműen nem menstruációs vér. A hólyaghurutot baktériumok okozzák, ezek legtöbb esetben a saját baktériumaid, csak "rossz helyre kerültek", a húgycsövödön át feljutnak a hólyagba és ott okoznak egy jó kis gyulladást. Nagyon fájdalmas, antibiotikummal kezelendő és semmilyen formátumban nincs köze a menstruációhoz. Ezért nem értem a problémádat.

2014. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A húgycső és a hüvelybemenet nagyon közel vannak egymáshoz. Felfázásról akkor beszélünk, ha a húgycsőn keresztül a húgyhólyagba kórokozók jutnak. A közelség miatt gyakran ez a hüvelyt is érinti, szélsőséges esetben pedig erre a szervezet úgy reagál, hogy lelöki az addig felépült méhnyálkahártyát. Szóval igen, lehetséges de mindenképpen el kellene menni nőgyógyászhoz (is) vele mert mivel menstruáció alatt a méhszáj megnyílik a kórokozók feljuthatnak a méh üregébe is! Remélem a kérdésre sikerült válaszolnom ;)

Jobbulást!!

2014. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!