Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt a kérdést igazából azoknak...

Ezt a kérdést igazából azoknak a lányoknak tenném fel akiknek 13-14 éves korukban vagy után jött meg az első menstruációjuk?

Figyelt kérdés
Ti már vártátok,mármint én úgy voltam vele hogy az összes oszt.társamnak(mármint a lányoknak :D )megjött már.És hát sokszor rámtört a nagy aggodalom,hogy mivan ha nekm valami bajom van és nem fog megjönni,meg ilyenek és amikor megjött akkor nagyon boldog voltam és utána már teljesen büszke is mivel hogy nagylány vagyok.És most!!Mostmár annyira nem izgat mert nekem eléggé szokott fájni a hasam bezzeg akkor amikor nem volt meg akkor meg sokszor azt kívántam hogy bárcsak jönne meg és azt sem bánnám ha nagyon fájna a hasam.De az mondjuk nem változott hogy már jobban tekintem magyam tininek mint kislánynak,és hat az sem egy rossz dolog amikor a barátnőimmel bezsélgetek és egyszer csak elkezdenek mondjuk a betétekről beszélni és nem érzem magam kellemetlenül hogy én ehez még úgymond kislány vagyok!!Na de konkrétan az a kérdésem,hogy ti is így voltatok/vagytok vele??? Előre is köszi!

2014. dec. 16. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Én is nagyon vártam de most hogy már megjött... Hát nem tudom....en is így éreztem magamat...de mostmár úgymond nagylány lettem...
2014. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,én régen azt hittem hogy én érzem egyedül ezt! :)
2014. dec. 17. 17:27
 3/13 anonim válasza:
81%
Én midjárt 14 leszek és még nem jött meg, denem is várom.
2014. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

14 évesen jött meg. Nem vártam. Nagyon nem.

24n

2014. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

En 12 es fel voltam mikor megjott.Jajj en is baromira vartam,en is azthittem h nekem valami bajom van.Mikor megjott a legjobb baratnomnek is az osztaly akk. en is nagyon "kicsinek" ereztem magam.

Most meg hat...Azt nem szeretem,ha tudom h meg kell a napokban jonnie a suliban baromira felek,h nehogy atazzak,meg ha nem jon meg pontosan akk. is ideges vagyok. :D

2014. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Velem is ez van csak nekem 13 évesen jött meg! :)
2014. dec. 18. 16:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikor 14 voltam már nagyon idegesített mert Tényleg az összes oszt.társamnak megjött.De aztán eltelt egy év és valahogy annak kezdtem örülni hogy még szabad vagyok és reméltem hogy minél később jön meg.Amikor 15 évesen megjött hát nem mondanám hogy örültem neki..eddig akárnyányszor megjött mindig bezavart egy kirándulásra vagy bármilyen rendezvényre szóval röviden:utálom
2014. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen ez a gáz hogy a tinik csak arra gondolnak hogy hú de lennék máe nagylány. Az már nem esik le nekik hogy mivel jár!
2014. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tetszik a kérdés, én is 14 éves vagyok, és elég friss az élmény :D

Én 1-2 éve tökre vártam, mivel már szinte mindenkinek megjött az osztályból, baráti társaságból, és ilyenkor mindig kínosan éreztem magam. Aztán nemrég megjött, és bár ez a beszélős-kínos problémám megoldódott, mégsem voltam túl boldog, konkrétan bepánikoltam és nagyon kellemetlennek találtam, pedig ahogy emlékszem, mindig vártam! Szóval mindenkinek azt tanácsolom, élvezze ki hogy nincs, akármikor fürödhet a legkisebb aggodalom nélkül is strandon, stb. Mert a nagylányság (nálam legalább is) has, derékfájásokkal jár, meg folyton olyan érzettel, hogy átfogok ázni. Persze nem olyan vészes, és ahogy múlik el a hét, egyre könnyebb, de akkor is.

2014. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a sok-sok választ!! :) :D
2015. jan. 2. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!