Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt alvás mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvás mennyi idő után esedékes?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kb fél éve vagyunk együtt de eddig hiába kérdeztem tőle , mindig volt valami indok ami miatt nem lett belőle semmi .. és így ugyebár a nemi együttlét is csak tolódik. És ettől függetlenül oda vagyok érte, csak nem értem ezt az egészet és kicsit furának tartom. Köszi előre is. 18/F.

2014. nov. 11. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor elfáradtok.
2014. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a 2 személytől függ akik együtt vannak.
2014. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát oszt mir??
2014. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy balett előadásra. Némelyiken kifejezetten jót lehet aludni.
2014. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nap után is lehet együtt aludni vagy akár lehet a végtelenségig is húzni a dolgot. Fél év után mondjuk kicsit vicces, hogy még az együtt alvásig se jutottatok, de ezt vele beszéld meg, ha meg kifogásokkal jön akkor szólj rá, hogy ne beszéljen állandóan mellé, biztos van valami rendes oka, hogy nem akar veled aludni.
2014. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi két hét után aludtunk együtt, úgy hogy neki én vagyok az első és elég vad éjszaka volt. Nem így terveztük, de nagyon jó volt. :))
2014. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nitssy válasza:
Lehet a szulei nem engedik.. csak szegyeli elmondani hogy "gyerek kent " bannak vele
2014. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!