Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 11 napja késik! Miért?

Kb 11 napja késik! Miért?

Figyelt kérdés
Nem feküdtem le senkivel csak önkit végeztem de nem újjal!!!! Már kicsit több mint 1,5 éve menstruálok de még soha nem jött pontosan ez is zavar!!!Meg az is h késik!!!! Még szűz vagyok!!!
2008. aug. 17. 21:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Még soha nem jött pontosan!!!
2008. aug. 17. 21:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nődoki!

nekem is ilyen problémáim voltak...nekem mondjuk fogamzásgátlót írt fel mert egyből megoldottam vele a védekezést is és így most már minden jó :)

2008. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én még ahoz elég fiatal vook!!!!
2008. aug. 17. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen ingadozások. Nem kell kétségbe esni. Nekem is szokott, van hogy egy hónap is ki marad. A szervezeted nem gép. Ha stresszelsz még tovább fog késni, hidd el. Egyébként mitől félsz? Terhes nem lehetsz, szűz vagy...
2008. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyulladás, betegség, stressz, illetve egyéb ok miatt késik. Menj el dokihoz, ő biztosat fog mondani. Gyulladást meg lehet kezelni gyógyszerrel. Jobb félni, mint megijedni.

Esetleg nem fogytál sokat az utóbbi időben?

2008. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fiatal vagy. 14 éveskor alatt el lehet menni gyereknőgyógyászhoz, utánna pedig tinédzser ambulanciára. Oda nyugodtan elmehetsz, nagyon kedvesek (legalább is nálunk). De 2 hét még bele fér.
2008. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát fogyni nem fogytam de eléd szélsőségesen ettem mert később keltem mostanába és csak délbe ettem de akkor sem ebédeltem hanem reggeliztem!!!Tegnap pedig elég sokat aludtam napközbe és soha nem szoktam ilyemkor elaludni csak ha irtó fáradt vagyok pl egy lagzi után!!!
2008. aug. 18. 08:31
 8/8 anonim válasza:
Én egyszer azt olvastam valahol, hogy az nem baj ha nem pontos és csúszik esetleg kimarad pár hónap. Kb 2 éve menstruálok és nekem is szokott oylan lenni hogy napokat, hónapokat késik de nekem sose volt rendszeres. És azt mondták, hogy ez nem baj.
2009. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!