Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenképp megyek hétfőn...

Mindenképp megyek hétfőn nőgyógyászhoz, de van valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig szedtem fogamzásgátlót. A nőgyógyászom 3 hónapos szünetet rendelt el nekem. Az első gyógyszermentes hónapban nagy meglepetésemre minden rendben volt. Most a második gyógyszermentes hónapban olyan alhasi fájdalmam volt amit soha nem éreztem, nem is lehetett hasonlítani a menstruációs fájdalmakhoz. Olyan volt mintha kiakart volna belőlem törni valami. Ez közel 2 napig tartott, viszont ennek ellenére időben megjött. A problémám az, hogy most már 2 hete vérzek. Az a baj,hogy nem is kicsit...
2014. dec. 20. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor már előbb el kellett volna menned dokihoz. egyébként sürgős esetben bármikor mehetsz nőgyógyászhoz, nem kell időpont sem.
2014. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megírod mit mondott a doki? És megkérdezhetem, meddig szedted egyfolytában és melyiket?

Engem is érdekelne, mert szeretnék majd szünetet tartani.

2014. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!